Bornoz Seti Modelleri

 Bornoz Seti Modelleri

Bornoz Setinde Neler Var?, Bornoz Seti Modelleri Nelerdir?; Bornoz seti modelleri kurulanmak için kullanılan önden bağlamalı önemli banyo ürünleridir. Günümüzde erkekler, kadınlar ve çocuklar için ayrı olarak üretilmektedir. Aynı zamanda unisex modellerde bulunmaktadır. Bu ürünler modeline ve kumaşına göre sınıflandırılmıştır.

Bornoz Setinde Neler Var?

Kısa, uzun, askılı veya kapüşonlu olarak üretilmiştir. Ürünün imalatında kullanılan materyal seçimleri de önemlidir. Cildinize ve ihtiyacınıza uygun olan kumaşı tercih etmelisiniz. Penye, havlu, poliüretan, kadife, bambu ve Şile bezi gibi farklı kumaşlardan yapılan bornozları kullanabilirsiniz. Bu kumaşların her birinin su emiciliği, kuruma hızı ve antibakteriyel özellikleri birbirinden farklıdır. 

 

2023 bornoz modelleri

 

Bornoz seçerken bu fonksiyonlara göre tercih yapmalısınız. Bornozlar kumaş özelliklerine göre de birbirinden ayrılmaktadır. Yazlık bornozlarda daha ince kumaşlar tercih edilmektedir. Kışlık bornoz modelleriyse vücut sıcaklığını koruma konusunda başarılıdır. Bornoz alırken yazlık ve kışlık olarak tercih yapabilirsiniz.

 

trend bornoz çeşitleri

 

Bornoz Seti Modelleri Nelerdir? 2023 

Bornozlar set olarak kullanıcıya sunulmaktadır. Bornoz takımı olarak bilinen bu kitlerin içinde banyodan sonra kurulanmak için ihtiyacınız olan temel ürünler bulunmaktadır. Bazı setler daha geniş içeriklere sahiptir. Bu setler bütün banyo ihtiyaçlarını kapsamaktadır. Çift bornoz setleri de bulunmaktadır. Çeyizlik bornoz seti olarak bilinen bu paketler yeni evli çiftler için özel olarak üretilmiştir. 

 

bornozlar ne kadar sürede yıkanmalıdır?

 

Bornoz Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

Bornoz hem kadınlar hem erkekler hem de çocuklar için üretilen bir banyo ürünüdür. Banyodan sonra ıslanan ve hassaslaşan bedenin kurulanmasını sağlamaktadır ve üşüşeni önleyen ürünlerdir. Bornoz modelleri ihtiyaca göre farklı çeşitleri bulunmaktadır. Uzun kollu, diz boyu havlu bornozlar klasik modeller arasındadır. Bu modeller unisex olarak da kullanılmaktadır. Kadınlar için askılı bornuz modelleri de mevcuttur.aile boyu bornoz takımları

 

Askılı bornoz havluya sarınmak istemeyen ve ferahlıktan yana tercih yapmak isteyen kişiler için uygun modellerdir. Bu modeller daha çok havlu boneyle kullanılmaktadır. Erkeklerde genellikle kapüşonlu modelleri tercih etmektedir. Hem vücudu hem de başı korur. Bu modeller pratik kullanıma sahiptir. bornoz güncel fiyatlar nelerdir?

 

Çeyizlik bornoz modelleri, genel olarak kadınlar için üretilse de erkekler içinde çeşitleri vardır. Çeyizlik bornoz çeşitleri arasında kadınlar için üretilen ince ve dantel detaylı modellerde bulunmaktadır. Gelin bornozu olarak bilinen modeller ise genellikle beyaz, ekru, krem ve pudra pembesi olarak üretilmektedir. Bornozlar kumaş türleriyle de dikkat çeker. Bambu bornozlar, yumuşaklığıyla öne çıkan ve çoğunlukla pamuk karışımlı kumaşlardan üretilen ürünlerdir.şık ve kullanışlı bornoz seçimi nasıl yappılır?

 

İç astarı pamuk, dışı bambu kumaştan üretilen seçeneklerdir. Poliüretan bornozlar, halk arasında pelüş olarak bilinen kumaşlardan üretilmektedir. Yumuşak bornoz çeşitleri arasına giren bu ürünler dokusu sayesinde sıkça tercih edilir. Keten bornoz, en hafif çeşitlerdir. İnce ve şık görünümünden dolayı plaj bornozu olarak da bilinmektedir. Tatilde bornoz kullanmak istemiyorsanız plaj havlusu kullanabilirsiniz. bornozların kullanım süreleri ne kadardır?

 

Bornoz Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bornoz alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında bornozun imal edildiği kumaşı gelmektedir. Zevkinize, cildinize, mevsime ve kullanım alanına göre tercih edebilirsiniz. Bornoz kumaşı ürünün su emicilik gücü, kuruma hızı, kaç kullanıma kadar antibakteriyel özelliğe sahip olduğuna dikkat etmelisiniz. Pamuklu ve bambu kumaşlar, bornoz modellerinde çok sık tercih edilmektedir. Bambu, antibakteriyel özelliğiyle bilinen ürünlerdir. Pamuklu kumaşın ise su emme gücü çok yüksektir.kaliteli bornoz seçimi nasıl yapılır?

 

Bu yüzden iki materyal çoğunlukla karıştırılarak kullanılmaktadır. Seyrek dokunan kumaşlar, sık dokunmuş bornozlara göre daha hızlı kurumaktadır. Hızlı kuruyan bornoz istiyorsanız dokunun sıklığına göre seçim yapmalısınız.

Soru Sor

Security Code

*Lütfen zorunlu alanları doldur...

BENZER İÇERİKLER